יום ג', ז’ באלול תשע”ד
דף הבית תחומי דעת שכבות תוכניות קרב אינטרנט בטוח חדר מורים יצירת קשר
קיץ אחר - קיץ דיגיטלי
משרד החינוך מעצים את פרויקט "קיץ אחר - קיץ דיגיטלי", קייטנות דיגיטליות, מפגשים ברשת וקורסים מקוונים.כלל תלמידי הארץ מכיתה ד' ומעלה מוזמנים להצטרף לפעילויות מתוקשבות בלמידה מרחוק לכניסה לפעילויות הכנסו לקרא עוד והירשמו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סביבת ממשק פתוחה לשימושכם
מצב החירום עדיין כאן ובשעות אלה הלחימה נמשכת.ליבנו עם משפחות הנופלים, החלמה מהירה לכל הפצועים וחזרה בשלום לכל חיילנו. ילדים ומשפחות רבות בדרום עדיין צמודים למרחבים המוגנים ומחפשים דרך להעביר את הזמן ולהפיג את המתח. הפעם בחרנו להציע לכם את הפעילויות המשחקיות של המאפשרות זמן איכות משותף להורים וילדים - גם סבא וסבתא יכולים :) בפעילות משחקית שלא דורשת להתרחק מהמרחב המוגן וניתנת להפעלה גם בתוכו. תזכורת: סביבת פתוחה לשימושכם בהרשאה מיוחדת לשעת חירום: שם משתמש: mimshakסיסמא: 072014
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
למידה מרחוק -בשעת חירום -אוח משרד החינוך
הורים יקרים !לפניכם קישורים לאתר אוח משרד החינוך ללמידה בשעת חירום וקישורים לאתר השירות הפסיכולוגי ייעוצי .מנהלת ביה"ס והצוות החינוכי מאחל לכם ולכל בית ישראל שנת שלום וביטחון!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הורים יקרים ,שלום רב, חופשת הקיץ התחילה עם תקווה לימים של פעילות משמחת, מרגיעה ומחזקת.השנה יצאנו לחופשה לאחר רצף של אירועים קשים ולצערנו, בד בבד התרחב מאוד מעגל היישובים, הסובלים מהפגזת טילים. מצב מיוחד בעורף הוכרז ע"י שר הביטחון וגויסו חיילי מילואים. נפילות טילים במעגל הקרוב לסביבה של הילד וגם החשיפה לתקשורת מעלה את הצורך לדבר עם הילדים, לתת מידע מעודכן, לחזקו לטפח את החוסן האישי שלהם.
קרא עוד...
הורים יקרים ! חופשת הקיץ, העומדת בפתח, שופעת הזדמנויות לבילויים, נופש, מפגשים חברתיים ולגלישה ברשת האינטרנט. בתקופת הקיץ נרשמת עליה בשעות השימוש של הילדים ובני הנוער ברשת, ועלינו לשים דגש מיוחד של הקניית נורמות התנהגות לגלישה בטוחה ומיטבית.
קרא עוד...
אנו שמחים לבשר לכם כי התכנית בתי הספר של החופש הגדול - קיץ של ידידות יצאה לדרך.לראשונה, משרד החינוך ומרכז השלטון המקומי יפעילו את בתי הספר של החופש הגדול - קיץ של ידידות,למשך שלושה שבועות, החל מה 1- ביולי. מסגרת חינוכית וחווייתית מפוקחת שתעשיר את הילדים ותחסוך לכם, ההורים.
קרא עוד...
פתיחת קייטנות קיץ דיגיטליות מקוונות בחופשת הקיץ לתלמידי כיתות ה-ו במחוז המרכז.
לתלמידי והורי בתי ספר במחוז מרכז שלום רב, שמחים לבשר לכם על פתיחת קייטנות קיץ דיגיטליות מקוונות בחופשת הקיץ לתלמידי כיתות ה-ו במחוז המרכז. להלן מידע אודות הקייטנה : קייטנות הקיץ תתקיימנה במהלך חופשת הקיץ בימי חול בשעות בוקר/אחר הצהרייםבכל קורס יתקיימו 10 מפגשים בני 90 דקות. תלמיד הנרשם לקייטנה מתחייב להשתתף בכל המפגשים. הקייטנות מיועדות לתלמידים המסיימים בשנת הלימודים הנוכחית את לימודיהם בשכבות ד'-ה'. את הקייטנה ינחה מדריך תקשוב מומחה לטכנולוגיות מידע ותקשורתמועד אחרון לרישום לקייטנה - יום ​ א ​כ"ד ​ סיון תשע"ד ​22.6.14​ כל הקודם זוכה ! לרישום לקייטנה הדיגיטלית :
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מיזם "נשק וסע בבטחה" יוצא לדרך בבית הספר "שרת". לוקחים אחריות ויוצרים סביבה בטוחה לילדנו!
ארגון "עיניים בדרכים" לקח אתגר לאומי ופיתח מודל כלל ארצי היוצר שותפויות במוסדות חינוך,של תלמידים, הוריהם והרשות המקומית. המיזם זוכה לתמיכת משרד החינוך, משטרת ישראל והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במשרד התחבורה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אגרת להורים חודש סיון
הורים ותלמידים יקרים, "וחג שבועות תעשה לך, ביכורי קציר חיטים. הזורעים בדמעה...ברינה יקצורו" המסר המרכזי -"הזורעים בדמעה, ברינה יקצורו..." הינו המסר שאנו המורים וההורים מעבירים לילדינו: עלינו לעבוד קשה, להתאמץ ולהשקיע על מנת לקצור פירות משובחים. ובחג מתן תורה-אנו תקווה שהצלחנו להנחיל גם תורה וגם מעשים טובים. נאחל לכלל תלמידנו הצלחה והנאה מפרי עמלם במהלך השנה. חגיגת שבועות כמיטב המסורת הופיעו תלמידי כיתות א' מול ביה"ס בטקס שבועות. מרגש מאד לראות את הילדים שרק אתמול היו בגן והיום הם קוראים, מדקלמים, רוקדים ושרים בביטחון רב מול כל תלמידי ביה"ס. גם ילדי גן ה'אשל' הגיעו לחגיגת שבועות ונהנו מאד... גם השנה העלינו את הביכורים שלנו 'פירות ארצנו' לבית התמחוי ע"ש אסיה קוגן להנאת המבקרים במקום.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
)
עדכונים שוטפים
פרשת שבוע
מרחבי כיתות
דף החודש
תחומי דעת
עם הפנים לקהילה
אלבום תמונות
זוזו בספורט
זהירות בדרכים
המיוחדים שלנו
למידה בשעת חירום
האחר הוא אני
חיפוש באתר