יום ג', ב’ באייר תשע”ה
דף הבית משה שרת -האיש ופועלו תחומי דעת שכבות
תוכניות קרב אינטרנט בטוח חדר מורים יצירת קשר  
09:55 (15/04/15)
09:54 (15/04/15)
09:53 (15/04/15)
09:53 (15/04/15)
09:52 (15/04/15)
09:51 (15/04/15)
09:50 (15/04/15)
09:49 (15/04/15)
09:48 (15/04/15)
09:47 (15/04/15)
.
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל : rinatdagan7@gmail.comבברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי
קרא עוד...
ברוכים הבאים לבית הספר: "משה שרת " רמלה
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 110
תחרות ה-Spelling Bee בבית ספר "שרת" רמלהביום שישי בתאריך ה-20/3/15 התקיימה תחרות באיות בתחום האנגלית .
קרא עוד...
בית ספרנו הצטרף השנה לתכנית מארג בחתירה לקראת אות המצוינות בחינוך יהודי, ציוני ואזרחי.צוות המורים חושב כי יש לעצב את זהות תלמידנו כאזרחים ציונים ויהודיים במדינה. ביום שלישי 4/11/15 יתקיים בבית ספרנו דיוני דילמה כשהערכים שנבחרו על ידי צוות המורים הם : חופש הביטוי מול כבוד האדם . אנו רואים את יום הזיכרון לרצח ראש הממשלה יצחק רבין, כהזדמנות פז להעלות בפני תלמידנו, בכל שכבות הגיל בהתאם ליכולתם, דילמות ושאלות ערכיות- מוסריות ולנהל עימם דיאלוג מעמיק ומשמעותי הנשען על המקורות היהודיים, הציוניים והאזרחים שלנו. אנו מאמינים כי דיאלוג הנשען על מקורות אלו, מרחיב את הבסיס הערכי של תלמידנו, מעשיר את הדיאלוג בינינו ומאפשר להם לחקור, לחשוב, לבקר, להביע דעה ולהיות חלק מקהילת שיח רחבה.
קרא עוד...
למידה מרחוק -בשעת חירום -אוח משרד החינוך
הורים יקרים !לפניכם קישורים לאתר אוח משרד החינוך ללמידה בשעת חירום וקישורים לאתר השירות הפסיכולוגי ייעוצי .מנהלת ביה"ס והצוות החינוכי מאחל לכם ולכל בית ישראל שנת שלום וביטחון!
קרא עוד...
תגובות: 6   צפיות: 96
מיזם "נשק וסע בבטחה" יוצא לדרך בבית הספר "שרת". לוקחים אחריות ויוצרים סביבה בטוחה לילדנו!
ארגון "עיניים בדרכים" לקח אתגר לאומי ופיתח מודל כלל ארצי היוצר שותפויות במוסדות חינוך,של תלמידים, הוריהם והרשות המקומית. המיזם זוכה לתמיכת משרד החינוך, משטרת ישראל והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במשרד התחבורה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 35
אגרת להורים חודש אפריל
הורים ותלמידים יקרים, מרכזו של חודש זה הנו בימי הזיכרון הלאומיים מ'שואה לתקומה'. בביה"ס נקיים פעילויות רבות ומגוונות בנושא "משואה לתקומה", ונלמד על הדמויות והאירועים שהובילו לעצמאות ישראל. וכמובן על חשיבות אחדות העם היהודי בארצו ובמולדתו. הערך אשר ילווה אותנו החודש הנו כבוד. כבוד לסמלי המדינה, כבוד לטקסים הלאומיים, כבוד לירושלים-עיר הבירה, כבוד למדינת ישראל! במהלך חודש זה נקיים שני טקסים: טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה – יום חמישי כ"ז בניסן ה-16.4.15 בשעה 10:00 בדיוק תשמע הצפירה. טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – ביום שלישי, ג' באייר ה- 22.4.15 בשעה 11:00 בדיוק תשמע הצפירה. יש להגיע לטקסים לבושים עם חולצות לבנות ומכנסיים ארוכים . כל ההורים, מוזמנים כמובן לטקסים –נשמח לראותכם! בנוסף, אנו עורכים יום שיא לכבוד יום העצמאות – סדר יום העצמאות בשיתוף קק"ל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
קרא עוד...
"מה אתה שח? - יש על מה לדבר / יש עם מי לדבר " מעגלי השיח והרטוריקה בבית ספר "שרת" בבית ספרנו יתקיימו השנה שעורי בחירה בתחום "מעגלי השיח והרטוריקה". במהלך השנה כל אחד ואחת יקח חלק בשני שיעורי בחירה שונים, כל מעגל שיח ילמד במהלך 15 שיעורים במהלך כל מחצית. מטרת השיעורים לקדם את הישג נדרש בתחום השפה העברית הכוללים שיח, האזנה ודיבור למטרות שונות: האזנה הממוקדת בדברי אחרים, השתתפות בשיחה ובדיון, הצגת רעיונות-בשיחה, בדיון או בהרצאה, מתן תשובות ענייניות לשאלות , דיווח ענייני, הצגת
קרא עוד...
מה זה דיבייט? דיבייט debate (באנגלית: "ויכוח" או "דיון" ועל פי האקדמיה ללשוןהעברית "מַעֲמָת")דיבייט הוא פעילות, לעתים מאורגנת, של ויכוח פורמלי בעל-פה.הדיבייט הוא אמצעי חוויתי ויעיל מאין כמוהו להקניית אינספור מיומנויות וכישורים בעלי חשיבות עליונה לחיים, כגון: כושר ביטוי והבעה עצמית, לוגיקה, חשיבה אנליטית, חדות ומהירות מחשבה, העברת מסרים מדוייקת, תפקוד תחת לחץ, דיבור מול קהל, שפת גוף, ניסוח ואוצר מילים, חשיבה ביקורתית, ידע כללי, הגברת הביטחון העצמי, וכמובן תרבות דיון .
קרא עוד...
עדכונים שוטפים
פרשת שבוע
מרחבי כיתות
דף החודש
תחומי דעת
עם הפנים לקהילה
תמונות מאירועים וטקסים בית ספרים
מרחב מגן ב"שרת "
זהירות בדרכים
המיוחדים שלנו
למידה בשעת חירום
האחר הוא אני
מעגלי השיח והרטוריקה בבית ספר "שרת"
חיפוש באתר