יום א', א’ בכסלו תשע”ה
דף הבית משה שרת -האיש ופועלו תחומי דעת שכבות
תוכניות קרב אינטרנט בטוח חדר מורים יצירת קשר  
20:40 (02/11/14)
20:38 (02/11/14)
20:37 (02/11/14)
20:36 (02/11/14)
20:34 (02/11/14)
20:33 (02/11/14)
20:32 (02/11/14)
20:31 (02/11/14)
20:30 (02/11/14)
20:28 (02/11/14)
.
ברוכים הבאים לבית הספר : "משה שרת "
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בית ספרנו הצטרף השנה לתכנית מארג בחתירה לקראת אות המצוינות בחינוך יהודי, ציוני ואזרחי.צוות המורים חושב כי יש לעצב את זהות תלמידנו כאזרחים ציונים ויהודיים במדינה. ביום שלישי 4/11/15 יתקיים בבית ספרנו דיוני דילמה כשהערכים שנבחרו על ידי צוות המורים הם : חופש הביטוי מול כבוד האדם . אנו רואים את יום הזיכרון לרצח ראש הממשלה יצחק רבין, כהזדמנות פז להעלות בפני תלמידנו, בכל שכבות הגיל בהתאם ליכולתם, דילמות ושאלות ערכיות- מוסריות ולנהל עימם דיאלוג מעמיק ומשמעותי הנשען על המקורות היהודיים, הציוניים והאזרחים שלנו. אנו מאמינים כי דיאלוג הנשען על מקורות אלו, מרחיב את הבסיס הערכי של תלמידנו, מעשיר את הדיאלוג בינינו ומאפשר להם לחקור, לחשוב, לבקר, להביע דעה ולהיות חלק מקהילת שיח רחבה.
קרא עוד...
מעגלי השיח והרטוריקה בבית ספר "שרת" בבית ספרנו יתקיימו השנה שעורי בחירה בתחום "מעגלי השיח והרטוריקה". במהלך השנה כל אחד ואחת יקח חלק בשני שיעורי בחירה שונים, כל מעגל שיח ילמד במהלך 15 שיעורים במהלך כל מחצית. מטרת השיעורים לקדם את הישג נדרש בתחום השפה העברית הכוללים שיח, האזנה ודיבור למטרות שונות: האזנה הממוקדת בדברי אחרים, השתתפות בשיחה ובדיון, הצגת רעיונות-בשיחה, בדיון או בהרצאה, מתן תשובות ענייניות לשאלות , דיווח ענייני, הצגת טיעון על נושא, טקסט או סוגיה ועוד...
קרא עוד...
למידה מרחוק -בשעת חירום -אוח משרד החינוך
הורים יקרים !לפניכם קישורים לאתר אוח משרד החינוך ללמידה בשעת חירום וקישורים לאתר השירות הפסיכולוגי ייעוצי .מנהלת ביה"ס והצוות החינוכי מאחל לכם ולכל בית ישראל שנת שלום וביטחון!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מיזם "נשק וסע בבטחה" יוצא לדרך בבית הספר "שרת". לוקחים אחריות ויוצרים סביבה בטוחה לילדנו!
ארגון "עיניים בדרכים" לקח אתגר לאומי ופיתח מודל כלל ארצי היוצר שותפויות במוסדות חינוך,של תלמידים, הוריהם והרשות המקומית. המיזם זוכה לתמיכת משרד החינוך, משטרת ישראל והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במשרד התחבורה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אגרת להורים חודש נובמבר
הורים יקרים שלום, השנה נציין 19 שנים להירצחו של יצחק רבין ז"ל. בניגוד לציבור המורים הזוכר היטב את ליל הארבעה בנובמבר 1995, כלל תלמידי מערכת החינוך במדינת ישראל משתייך לדור שנולד לאחר הרצח, דור שלא חווה באופן אישי את חוויית הזיכרון של רצח ראש ממשלה בישראל. אחרי הרצח מדינת ישראל עמדה על פי תהום. לשמחתנו, רוב אזרחי ישראל גילו אחריות ובחרו בדרך של חיבור, סובלנות, מחלוקת עם גבולות ברורים ושיח נוקב אך בתוך כללי המשחק הדמוקרטים. אך לצערנו, יש גם מי שבוחר אחרת. יש מי שמבקשים ללבות את השנאה, האיבה והפירוד. מערכת החינוך, ההורים ותלמידי ישראל הם שצריכים להשמיע את הקול המתון, המבקש לבנות כאן חברת מופת המהווה דוגמא ראויה לאהבת אדם, לשוויון, לצדק ולמוסר. רצח ראש ממשלה הוא איום על האומה כולה. הוא ערעור על הזכות לנהל חיים מדיניים מודרניים, הוא ניסיון לפגוע בכל אחד מאזרחי המדינה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
)
עדכונים שוטפים
פרשת שבוע
מרחבי כיתות
דף החודש
תחומי דעת
עם הפנים לקהילה
תמונות מאירועים וטקסים בית ספרים
זוזו בספורט
זהירות בדרכים
המיוחדים שלנו
למידה בשעת חירום
האחר הוא אני
חיפוש באתר