יום ש', יב’ בסיון תשע”ה
דף הבית משה שרת -האיש ופועלו תחומי דעת שכבות
תוכניות קרב אינטרנט בטוח חדר מורים יצירת קשר  
10:47 (10/05/15)
10:45 (10/05/15)
09:55 (10/05/15)
09:54 (10/05/15)
09:53 (10/05/15)
09:52 (10/05/15)
09:50 (10/05/15)
09:48 (10/05/15)
09:47 (10/05/15)
09:44 (10/05/15)
.
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל : rinatdagan7@gmail.comבברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי
קרא עוד...
ברוכים הבאים לבית הספר: "משה שרת " רמלה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
גם בקיץ אחריות ההורים לא יוצאת לחופש
הורים יקרים !החופש הגדול עומד בפתח ומזמן עבור הילדים ובני הנוער הזדמנויות לקחת חלק במגוון פעילויות ובילויים .חלק גדול מהם מבלים את זמנם במהלך השנה .ובוודאי בחופשה .בגלישה ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות משתמשים בטלפונים חכמים ובאמצעים דיגיטליים נוספים . ילדינו חיים ברשת בחלק ניכר משעות היום, ולהורים יש תפקיד חשוב ומשמעותי במערך החינוכי להקניית הרגלי גלישה בטוחה ולהקטנת החשיפה לסכנות ברשת. כאן תוכלו למצוא שפע של מידע להעלאת המודעות באשר להזדמנויות שהרשת מזמנת לנו ולסיכונים הטמונים בה, וכלים לקידום דו-שיח משמעותי עם ילדיכם בנושא הכולל הדרכה, הכוונה ובמידת הצורך הצבת גבולות. עלון זה מציע לכם ההורים מידע חשוב בנושא גלישה בטוחה ברשת.העלון הוא פרי שיתוף פעולה של משרד החינוך עם משרד לביטחון הפנים ואיגוד האינטרנט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
תרומת דם מצילה חיים ביריד הקיץ של ב"ס "משה שרת"
תרומת דם מצילה חיים ביריד הקיץ של ב"ס "משה שרת" ניידת להתרמת דם של מד"א תפעל ביום שישי ה-29.5.15 משעה 8:00-12:00 בבית ספר שרת ברמלה. עקב הצורך במנות דם, ביה"ס משה שרת ומד"א מזמינים את כל תושבי העיר רמלה והסביבה להגיע לתרום דם. תרומות דם מצילות חיים ! בנוסף, תרומת דם של אדם מעניקה לו ביטוח משפחתי לשנה. בהגיעו לתרום דם, על כל תורם להציג תעודה מזהה הכולללת תמונה ומס' זיהוי. במהלך היום יתקיים יריד קיץ ססגוני ובו ימכרו פריטים וחפצים שונים. כל ההכנסות לטובת רווחת תלמידי ביה"ס. אנא הגיעו בהמוניכם!!!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 8
מפגש מרתק עם הסופרת רבקה מגן בבית ספר "משה שרת"
"גם אני רוצה להיות סופרת כשאגדל" אמרה אחת התלמידות לאחר המפגש המרתק עם הסופרת רבקה מגן. תלמידי שכבת ה-ו המכירים היטב את ספריה של רבקה מגן: "הצמיד של אופירה", "הכדור הוא ה...גול", "לרקוד עם עדן" ועוד..., שאלו את הסופרת שאלות על תהליך הכתיבה, על גיבורי הסיפורים שלה ועל ההשראה המובילה אותה לכתוב. המפגש התקיים בספריית ביה"ס, במהלכו הציגה הסופרת ממבחר ספריה. לאחר המפגש ניגשה הסופרת למנהלת ביה"ס, איריס עידו-מסטאי, וסיפרה לה עד כמה היא נהנתה מן המפגש וציינה, כי התלמידים הקשיבו קשב רב, הכירו את ספריה והכי חשוב גילו יחס של כבוד והערכה לסופרת.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תחרות ה-Spelling Bee בבית ספר "שרת" רמלהביום שישי בתאריך ה-20/3/15 התקיימה תחרות באיות בתחום האנגלית .
קרא עוד...
בית ספרנו הצטרף השנה לתכנית מארג בחתירה לקראת אות המצוינות בחינוך יהודי, ציוני ואזרחי.צוות המורים חושב כי יש לעצב את זהות תלמידנו כאזרחים ציונים ויהודיים במדינה. ביום שלישי 4/11/15 יתקיים בבית ספרנו דיוני דילמה כשהערכים שנבחרו על ידי צוות המורים הם : חופש הביטוי מול כבוד האדם . אנו רואים את יום הזיכרון לרצח ראש הממשלה יצחק רבין, כהזדמנות פז להעלות בפני תלמידנו, בכל שכבות הגיל בהתאם ליכולתם, דילמות ושאלות ערכיות- מוסריות ולנהל עימם דיאלוג מעמיק ומשמעותי הנשען על המקורות היהודיים, הציוניים והאזרחים שלנו. אנו מאמינים כי דיאלוג הנשען על מקורות אלו, מרחיב את הבסיס הערכי של תלמידנו, מעשיר את הדיאלוג בינינו ומאפשר להם לחקור, לחשוב, לבקר, להביע דעה ולהיות חלק מקהילת שיח רחבה.
קרא עוד...
למידה מרחוק -בשעת חירום -אוח משרד החינוך
הורים יקרים !לפניכם קישורים לאתר אוח משרד החינוך ללמידה בשעת חירום וקישורים לאתר השירות הפסיכולוגי ייעוצי .מנהלת ביה"ס והצוות החינוכי מאחל לכם ולכל בית ישראל שנת שלום וביטחון!
קרא עוד...
תגובות: 6   צפיות: 96
מיזם "נשק וסע בבטחה" יוצא לדרך בבית הספר "שרת". לוקחים אחריות ויוצרים סביבה בטוחה לילדנו!
ארגון "עיניים בדרכים" לקח אתגר לאומי ופיתח מודל כלל ארצי היוצר שותפויות במוסדות חינוך,של תלמידים, הוריהם והרשות המקומית. המיזם זוכה לתמיכת משרד החינוך, משטרת ישראל והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במשרד התחבורה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 37
אגרת להורים חודש מאי
הורים ותלמידים יקרים, הנני שמחה לבשר לכם, כי הגענו לסיומו של החלק הראשון ב'מסע ל'מארג היחודיות הבית ספרית שלנו'.ניסוח תעודת הזהות הבית ספרית ובחירת היחודיות שלנו. כידוע לכם, הצוות החינוכי בהנהלתי לומד כל העת, דן וחושב כיצד להיטיב את דרכי ההוראה-למידה-הערכה בבית ספרנו. משרד החינוך קרא השנה לבתי הספר לגבש תפישה פדגוגית חדשנית ולבחור את יחודיות בית הספר שלהם. במסגרת התהליך חברנו לתכנית "מארג" הקרובה לתפישת עולמנו והמעמידה את החינוך לזהות יהודית-ציונית-אזרחית-דמוקרטית כציר המארגן את העשייה הבית ספרית .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 4
קרא עוד...
"מה אתה שח? - יש על מה לדבר / יש עם מי לדבר " מעגלי השיח והרטוריקה בבית ספר "שרת" בבית ספרנו יתקיימו השנה שעורי בחירה בתחום "מעגלי השיח והרטוריקה". במהלך השנה כל אחד ואחת יקח חלק בשני שיעורי בחירה שונים, כל מעגל שיח ילמד במהלך 15 שיעורים במהלך כל מחצית. מטרת השיעורים לקדם את הישג נדרש בתחום השפה העברית הכוללים שיח, האזנה ודיבור למטרות שונות: האזנה הממוקדת בדברי אחרים, השתתפות בשיחה ובדיון, הצגת רעיונות-בשיחה, בדיון או בהרצאה, מתן תשובות ענייניות לשאלות , דיווח ענייני, הצגת
קרא עוד...
מה זה דיבייט? דיבייט debate (באנגלית: "ויכוח" או "דיון" ועל פי האקדמיה ללשוןהעברית "מַעֲמָת")דיבייט הוא פעילות, לעתים מאורגנת, של ויכוח פורמלי בעל-פה.הדיבייט הוא אמצעי חוויתי ויעיל מאין כמוהו להקניית אינספור מיומנויות וכישורים בעלי חשיבות עליונה לחיים, כגון: כושר ביטוי והבעה עצמית, לוגיקה, חשיבה אנליטית, חדות ומהירות מחשבה, העברת מסרים מדוייקת, תפקוד תחת לחץ, דיבור מול קהל, שפת גוף, ניסוח ואוצר מילים, חשיבה ביקורתית, ידע כללי, הגברת הביטחון העצמי, וכמובן תרבות דיון .
קרא עוד...
עדכונים שוטפים
פרשת שבוע
מרחבי כיתות
דף החודש
תחומי דעת
עם הפנים לקהילה
תמונות מאירועים וטקסים בית ספרים
מרחב מגן ב"שרת "
זהירות בדרכים
המיוחדים שלנו
למידה בשעת חירום
האחר הוא אני
מעגלי השיח והרטוריקה בבית ספר "שרת"
חיפוש באתר