יום ג', ז’ בשבט תשע”ה
דף הבית משה שרת -האיש ופועלו תחומי דעת שכבות
תוכניות קרב אינטרנט בטוח חדר מורים יצירת קשר  
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל : rinatdagan7@gmail.comבברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי
קרא עוד...
ברוכים הבאים לבית הספר: "משה שרת " רמלה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 28
בית ספרנו הצטרף השנה לתכנית מארג בחתירה לקראת אות המצוינות בחינוך יהודי, ציוני ואזרחי.צוות המורים חושב כי יש לעצב את זהות תלמידנו כאזרחים ציונים ויהודיים במדינה. ביום שלישי 4/11/15 יתקיים בבית ספרנו דיוני דילמה כשהערכים שנבחרו על ידי צוות המורים הם : חופש הביטוי מול כבוד האדם . אנו רואים את יום הזיכרון לרצח ראש הממשלה יצחק רבין, כהזדמנות פז להעלות בפני תלמידנו, בכל שכבות הגיל בהתאם ליכולתם, דילמות ושאלות ערכיות- מוסריות ולנהל עימם דיאלוג מעמיק ומשמעותי הנשען על המקורות היהודיים, הציוניים והאזרחים שלנו. אנו מאמינים כי דיאלוג הנשען על מקורות אלו, מרחיב את הבסיס הערכי של תלמידנו, מעשיר את הדיאלוג בינינו ומאפשר להם לחקור, לחשוב, לבקר, להביע דעה ולהיות חלק מקהילת שיח רחבה.
קרא עוד...
למידה מרחוק -בשעת חירום -אוח משרד החינוך
הורים יקרים !לפניכם קישורים לאתר אוח משרד החינוך ללמידה בשעת חירום וקישורים לאתר השירות הפסיכולוגי ייעוצי .מנהלת ביה"ס והצוות החינוכי מאחל לכם ולכל בית ישראל שנת שלום וביטחון!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מיזם "נשק וסע בבטחה" יוצא לדרך בבית הספר "שרת". לוקחים אחריות ויוצרים סביבה בטוחה לילדנו!
ארגון "עיניים בדרכים" לקח אתגר לאומי ופיתח מודל כלל ארצי היוצר שותפויות במוסדות חינוך,של תלמידים, הוריהם והרשות המקומית. המיזם זוכה לתמיכת משרד החינוך, משטרת ישראל והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במשרד התחבורה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הורים יקרים, היום מתחלפת לה השנה האזרחית ע"פ הלוח הנוצרי ואנו נכנסים לשנת 2015. איחולי חג שמח לבני העדה הנוצרית בביה"ס ובעיר רמלה, ואיחולי שנה נפלאה לכולם. ערך החודש הוא ניהול קונפליקטים- בים שלישי ה-30.12.14 התקיים בביה"ס ביקור של המדריכות לחינוך החברתי ושל המפמ"רית על החינוך לאזרחות. הרכזת לחינוך חברתי דורית קוברסקי-גולן תכננה ובנתה את ציר הביקור יחד עם צוות המורים סביב מסגרות יחודיות המבטאות למידה משמעותית מחד ועוסקות בניהול קונפליקטים מאידך. בין היתר נהנו האורחים שלנו מחבורת הזמר וחבורת הקצב בהנחיית המורה מיכאל, צפו בתלמידים המקיימים תהליכי חקר בגינה האקולוגית ובמקביל עובדים על כישורים חברתיים בהנחיית המורה רונית, נפגשו עם חברי מועדון הספר הטוב ושוחחו עימם על הספר "טורף ברשת" ועל קשת הקונפליקטים הנובעים מהגלישה ברשת, קיבלו הסבר על היחודיות הב"ס בתחום "תורת השיח והרטוריקה" התארחו באגף א-ב וצפו בתערוכת "נקודות האור" והחבר הסודי של כיתה ב1 בהנחיית המורה איב, חברו והשתתפו במעגל עם מנהלת ביה"ס, וערכו דיון עם כלל תלמידי הועדות בהנחיית המורים המנחים אותם:ועדת עיתון, ועדת נאמני בריאות והוועדה הירוקה. האורחים הביעו התפעלות מהעשייה החינוכית-משמעותית, מיכולת התלמידים להסביר ולתאר את העשייה שלהם, וממכוונות המורים. אני גאה הן בתלמידים והן בצוות המורים ושולחת להם את מלוא הערכתי ותודתי- ישר כח!
קרא עוד...
מידע להורים
מידע להורים ילדינו חיים ברשת בחלק ניכר משעות היום, ולהורים יש תפקיד חשוב ומשמעותי במערך החינוכי להקניית הרגלי גלישה בטוחה ולהקטנת החשיפה לסכנות ברשת. כאן תוכלו למצוא שפע של מידע להעלאת המודעות באשר להזדמנויות שהרשת מזמנת לנו ולסיכונים הטמונים בה, וכלים לקידום דו-שיח משמעותי עם ילדיכם בנושא הכולל הדרכה, הכוונה ובמידת הצורך הצבת גבולות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 1
מעגלי השיח והרטוריקה בבית ספר "שרת" בבית ספרנו יתקיימו השנה שעורי בחירה בתחום "מעגלי השיח והרטוריקה". במהלך השנה כל אחד ואחת יקח חלק בשני שיעורי בחירה שונים, כל מעגל שיח ילמד במהלך 15 שיעורים במהלך כל מחצית. מטרת השיעורים לקדם את הישג נדרש בתחום השפה העברית הכוללים שיח, האזנה ודיבור למטרות שונות: האזנה הממוקדת בדברי אחרים, השתתפות בשיחה ובדיון, הצגת רעיונות-בשיחה, בדיון או בהרצאה, מתן תשובות ענייניות לשאלות , דיווח ענייני, הצגת טיעון על נושא, טקסט או סוגיה ועוד...
קרא עוד...
מה זה דיבייט? דיבייט debate (באנגלית: "ויכוח" או "דיון" ועל פי האקדמיה ללשוןהעברית "מַעֲמָת")דיבייט הוא פעילות, לעתים מאורגנת, של ויכוח פורמלי בעל-פה.הדיבייט הוא אמצעי חוויתי ויעיל מאין כמוהו להקניית אינספור מיומנויות וכישורים בעלי חשיבות עליונה לחיים, כגון: כושר ביטוי והבעה עצמית, לוגיקה, חשיבה אנליטית, חדות ומהירות מחשבה, העברת מסרים מדוייקת, תפקוד תחת לחץ, דיבור מול קהל, שפת גוף, ניסוח ואוצר מילים, חשיבה ביקורתית, ידע כללי, הגברת הביטחון העצמי, וכמובן תרבות דיון .
קרא עוד...
עדכונים שוטפים
פרשת שבוע
מרחבי כיתות
דף החודש
תחומי דעת
עם הפנים לקהילה
תמונות מאירועים וטקסים בית ספרים
זוזו בספורט
זהירות בדרכים
המיוחדים שלנו
למידה בשעת חירום
האחר הוא אני
מעגלי השיח והרטוריקה בבית ספר "שרת"
חיפוש באתר